Tüm Kuran-ı Kerim Kategorilerinde Ücretsiz Kargo!

Alışveriş

Hangi kargo şirketi ile gönderim yapıyorsunuz?

Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo şirketiyle gönderim yapıyoruz.

Tüm Türkiye’ye gönderiminiz var mı?

Evet. Tüm Türkiye’ye gönderim yapıyoruz.

Siparişim ne sürede kargolanır?

Siparişlerinizi hızlı ve dikkatli bir şekilde hazırlıyoruz. Aşırı bir yoğunluk olmayan zamanlarda 1-2 iş günü içerisinde siparişiniz kargo şirketine size ulaştırılmak üzere teslim ediyoruz.

Ödeme

Nasıl ödeme yapabilirim?

Aşağıda bulunan ödeme yöntemlerinden biri ile ödeme yapabilirsiniz.

  • Banka Havale / Eft yolu ile
  • Kredi / Banka Kartı yolu ile
  • Kapıda Ödeme ile
Size nasıl güvenebilirim?

3d Secure (Güvenli Alışveriş Sistemi) ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

İade & Değişim

İade ve değişim koşulları nelerdir?

14 gün koşulsuz değişim ve iade hakkınız bulunmaktadır.Ancak İade ve değişim işlemi yapabilmek için ürün ambalajının açılmamış olması gerekmektedir, aksi takdirde ürünlerimiz kopyalanabilir olduğu için Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun (6502. Kanun)’a göre iade ve değişim işlemi yapılamaz. “Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler” cayma hakkı kapsamı dışındadır.

Taşıma esnasında hasar görmüş ürünlerle ilgili iade ve değişim koşulları nelerdir?

Sevkiyat esnasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim alırken kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa kargo firması yetkilisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldığınızda taşıma firmasının görevini yerine getirdiği kabul edilmektedir. Ürün ambalajında oluşabilen ezikler ürüne zarar vermediyse ürün iade kabul edilmemektedir. Kabul edilmeyen ve kargo firması yetkilisine tutanak tutturalan ürünler, tarafımıza ulaştıktan sonra en kısa sürede yenisi sizlere gönderilecektir.

Hatalı ürünler için iade ve değişim koşulları nelerdir?

Teslim aldığınız ürün ya da ürünlerde teslimat sırasında fark edilmeyip uygulamada sizlere hatalı gönderildiyse ürünlerin hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaranızı içeren e-maili destek@sefayayincilik.com gönderiniz. Gerekçeniz uygun görülürse ürün ve ürün faturasını tarafımıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değişimi sağlanacaktır.

İade ve değişimlerde taşıma bedeli kim tarafından ödenir?

İade ve müşteri kaynaklı değişim nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanır. Hatalı ürün kaynaklı değişim taleplerinde taşıma masrafları tarafımızdan karşılanır.

Ücret iadesi kaç gün içerisinde yapılır?

Ücret iadesi yedi (7) iş günü içerisinde yapılır.

…güncelleniyor
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.